Kontakt Hnízdečkoo

Adresa:

Velkopavlovická 10,

Brno 628 00

Kontakt:

731 131 581

hnizdeckoo@email.cz

 

E-SHOP

FACEBOOK

 

 1

2

3

4

19

 

Logo na fakturu 2

 

  • okno1.jpg
  • okno2.jpg
  • okno3.jpg
  • okno4.jpg

 

Moje motto: " Jde to i přírodní cestou"

Jelikož jsem přesvědčena, že člověk má žít v souladu s přírodou a já sama se snažím takto žít, šetřit přírodu a šetřit naši planetu, zaměřuji se pouze na 100% přírodní produkty. Své dodavatele pečlivě vybírám a podporuji lokální produkty, malé farmy, firmy, pěstitele a výrobce, kteří razí stejnou filozofii. Příroda nám dává hodně a my bysme si toho měli vážit a opečovávat ji, protože bez ní bychom tady nebyli.

Většina výrobků, které zde najdete vzniká na malých farmách vlastníma rukama, s vlastním příběhem a to je na tom to nejkrásnější.

U mě tedy najdete pouze čistě přírodní výrobky bez chemie.

V dnešní hektické době je opravdu důležité pečovat o sebe a udělat si čas, aby se člověk mohl zklidnit, nadechnout, zrelaxovat a dobít si baterky. Stejně tak důležité je pečovat o prostor doma a pravidelně ho očišťovat. Jen v příjemné atmosféře může vzkvétat pohoda a spokojený rodinný život.

V nabídce najdete čaje, svíčky, mýdla, esenciální oleje, vonné tyčinky, kterými si dobijete čakry nebo se můžete napojit na andělské bytosti, koupelové soli, které vaše tělo zrelaxují a zregenerují, a další….

PS: Jelikož se snažím opravdu šetřit přírodu, může se stát, že vám dorazí zboží v krabici, která už byla někdy použita. Opakovaně se snažím používat ty, které už byly použity.

Děkuji a těším se na Váš nákup :-)

18

17

16

15

12

 

 

774 805 683
607 316 390

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 Grafické návrhy

Výroba webových stránek

Propagace regionálních firem

Copyright © 2019. regionem.cz