Kontakt Hradecké delikatesy

Sídlo a provozovna:

Hradecké delikatesy s.r.o.

Kalendova 879,

Hradec Králové 500 004

Kontakt:

725 901 195, 604 216 427

info@hradeckedelikatesy.cz

 

E-SHOP

FACEBOOK

 

INSTAGRAM

 

 1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

baner delikatesy tmavy

 

  • okno1.jpg
  • okno2.jpg
  • okno3.jpg
  • okno4.jpg

 

Kamenné prodejny
V mapě naleznete místa, kde nabízejí náš sortiment. Ne všichni mají v prodejně vše od nás, takže pokud u nich nenajdete co hledáte, zkuste se s nimi přímo domluvit na rozšíření sortimentu našich výrobků nebo nás kontaktujte a my už to nějak zařídíme.

Samozřejmě můžete objednávat i na našem eshopu.

 

 

Jak to celé vzniklo
Naše manufaktura vznikla jako spontánní reakce na okolnosti našich životů. Stát usoudil, že Petra po operaci páteře, reformou uzdravena jest a tedy následovalo nekonečné kolo pohovorů, výběrových řízení a testů, kde často nemoudří posuzují použitelnost lidské bytosti. V tu chvíli nám přišel do cesty kamarád s možnostmi dotačních programů. Impuls k samostatnému podnikání byl zde. Nakonec se ovšem ukázalo, že na nás aktuální programy nepasují, leč myšlenky běžely dál. Šťastný okamžik mysli přinesl myšlenku, která spojovala naše domácí výrobky chutnající nejen nám a právě aktuální stoupající oblibu Farmářských trhů. Od myšlenky trvalo 10 dní a stáli jsme na prvním z nich.

Principy a idea
Od počátku fungování manufaktury usilujeme o spojení tří základních principů: co nejšetrnějšího – ekologického pěstování surovin s prokazatelnými vlastnostmi i zdrojem, jejich následného zpracování do formy delikátních a více či méně tradičních výrobků a jejich následného přímého prodeje. Krom maximální snahy nešetřit na kvalitě a množství/poměrech surovin se snažíme dát chuti co největší zážitkovou hodnotu.

Jak to děláme my
Receptury, mixy bylin a výsledná chuť jsou od Petry, resp. jí přicházejí na mysl intuitivně a neustále se vyvíjejí. To dává našim výrobkům úžasnou individualitu a občas se stane, že se některé výrobky občas vylepší dle aktuální myšlenky či reakce zákazníků. Vždy je to ku prospěchu věci, což máme možnost si přímo a rychle ozkoušet právě na platformě přímého prodeje na Farmářských trzích. Tam umožňujeme zákazníkovi ochutnat vše, dříve než nakoupí a reakce jsou pak tím hlavním motorem, který nás nabíjí a žene dál. Opětovné návštěvy zákazníků a jejich hodnocení jsou již pohlazením na duši, jinak to říci nelze. Tato přímá zpětná vazba má vyústění v neutuchající snaze vyhovět nadstandardním požadavkům sebe samých a snahou zásadně se odlišit od všeho, co je na trhu běžné. My se však navíc snažíme být ještě o krok napřed! U této snahy nám jde také o vizuální stránku a tedy se naše výrobky snažíme nechat být v obalu vidět a potěšit oko již při nákupu. K tomu také koncipujeme nové etikety, které právě vznikají v nekončícím procesu vymýšlení a vymýšlení. Naše skleničky by si zasloužily nový obleček, aby byl v souladu s tím co je uvnitř. Zkrátka neleníme, baví nás to!

Obecně o nás
Manufaktura vznikla v roce 2010 v Hradci Králové, kde žijeme, tak proto – HRADECKÉ DELIKATESY. Veškeré úsilí zaměřujeme na kvalitu a chuťovou vyváženost našich výrobků. Naše delikatesy jsou vyráběny z přírodních surovin, bez zbytečné chemie. Vše vyrábíme ručně a především srdcem. Vyrábíme podle originálních receptur, u kterých dbáme na vhodné kombinace bylinek a koření tak, aby byly chutné a zároveň i zdravé. Ačkoliv máme v nabídce několik názvem obecně známých produktů, vždy se jedná o naše vlastní pojetí výsledné chuti. Tuto se také snažíme mít spíše přizpůsobenou tuzemské než cizokrajným, jak by se mohlo zdát dle původu některých druhů výrobků. Propojování chutí nás nakonec přivedlo i k propojení našich životů (viz. příjmení).

Jsme prvovýrobci delikates – např. nakládaný český česnek v oleji, sušená domácí rajčata v oleji, různá čatní a jiné omáčky, pesta, marmelády a sirupy, přesnídávky a tak dále.

Věříme, že v našich výrobcích najdete vždy to, co očekáváte a mnohdy i více neboť se skutečně snažíme být „jiní“.

Přejeme Vám dobrou chuť a závislost na kvalitě :-).

Petra & David Kilingrovi
HRADECKÉ DELIKATESY s.r.o.

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

 

774 805 683
607 316 390

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 Grafické návrhy

Výroba webových stránek

Propagace regionálních firem

Copyright © 2019. regionem.cz