Kontakt Statek Bernard

Adresa:

Statek Bernard,

Centrum tradičních řemesel Královské Poříčí, o.p.s.

Šachetní 135,

Královské Poříčí 357 41

Kontakt:

737 136 766

info@statek-bernard.cz

 

WEB

FACEBOOK

 

 1

2

15

16

14

3

4

17

Bernard logo jednobarva

 

  • okno1.jpg
  • okno2.jpg
  • okno3.jpg
  • okno4.jpg

 

Zveme vás na Statek Bernard (www.statek-bernard.cz)

Uprostřed krajiny povrchových dolů a hnědého uhlí najdete idylickou oázu klidu, místo jako z pohádky – Statek Bernard. Pojďte si k nám připomenout, jak se kdysi na statku žilo, jaká se chovala zvířata a jak se dařilo tradičnímu řemeslu.

Při vstupu na Statek vás přivítá malebné nádvoří, které architektonicky kopíruje původní podobu statku z 20. let minulého století. Potůčky s mlýnky, rybníčky s rybkami, nejrůznější druhy okrasných květin a samozřejmě bylinky jen dokreslují starosvětský ráz celého komplexu.

A pokud hledáte chytrou zábavu pro celou rodinu nebo pro celou školní třídu, jste tu správně!

Zveme k návštěvě interaktivního Fotomuzea řemesel - chcete poznat život našich předků a dobře se u toho bavit? Nabízíme Vám prohlídku moderně a hravě pojatého Fotomuzea řemesel. Společně s průvodcem navštívíte zemědělskou expozici, dozvíte se, jak se zpracovávalo mléko, obilí nebo mouka, jak probíhala zabíjačka anebo si zkusíte sami obilí pomocí cepu vymlátit. Obdivovat můžete také sbírku historických kočárů, včetně panských barokních saní a nablýskané viktorky. A u toho všeho se fotografujete! Pomocí našich fotokulis, rekvizit a komiksových bublin vytvoříte ta nejvtipnější selfíčka pro své přátele.

Prohlídka Fotomuzea řemesel dále pokračuje ukázkou mistrovských artefaktů, které byly vyrobeny tradičními postupy našich předků. Prozradíme Vám tajemství výroby porcelánu, osaháte si původní brnění, nahlédnete do starobylé chebské světničky.

S dětmi se zabavíte v Herničce Kostičce - vstupte do království volné zábavy, kostiček a tvůrčího hraní. Stavějte si, soutěžte, bavte se nebo si jen užijte klidovou relaxační zónu. V naší herně najdou chytrou zábavu všechny věkové kategorie, zkušení i začínající stavaři. Stavebnice lego je vám k dispozici, ukažte, co  umíte. Ať už vás láká výprava do vesmíru nebo škola čar a kouzel v Bradavicích, u nás má vaše fantazie cestu otevřenou. Nakonec se nezapomeňte zúčastnit soutěže nebo se potrápit s lego pracovním listem.

Navštívit můžete také potápějící se kajutu lodi a zažít podivné pocity námořníků, když ztrácejí pevnou půdu pod nohama.

zookoutku na Statku Bernard si návštěvníci mohou prohlédnout několik domácích zvířat – chováme zde ovce, kozy, prase, králíky, slepice, husy a také morče. A pozor - nově k nám přibydou dva oslíci!

Zábava a poučení pokračuje v našich řemeslných dílničkách - vyrobte si vlastnoručně mýdlo nebo vonnou svíci, vyražte si minci, staňte se na chvíli mistrem truhlářem, navštivte Institut RM – masážní a relaxační studio, grafickou dílnu nebo kavárnu s domácí pekárničkou.

Po nasbíraných zážitcích a vědomostech u nás najdete i prostor k odpočinku a relaxování. Restaurace Statku Bernard je vyhledávaným cílem návštěvníků hlavně díky vyhlášené, ryze české kuchyni. Personál dokáže navodit příjemnou atmosféru u českých specialit, stylový interiér nabízí 65 míst a bezbariérový přístup.

Po dni plném aktivity můžete načerpat sílu v pohodlném penzionu Statku Bernard. Hojně využívané ubytovací zařízení láká vysokým standardem služeb, příznivými cenami i skvělou výchozí pozicí pro výlety do turisticky atraktivního okolí. V útulných pokojíčcích jako byste se přenesli o mnoho let zpátky, pod starými krovy se dobře usíná.

Statek Bernard je místo, kde smysluplně strávíte svůj volný čas. Místo, kde si aktivně odpočine celá rodina. Místo, kam se budete vždy rádi vracet. Přijeďte se přesvědčit!

13

18

19

12

5

6

11

7

10

8

20

 

 

774 805 683
607 316 390

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 Grafické návrhy

Výroba webových stránek

Propagace regionálních firem

Copyright © 2019. regionem.cz