logosalonkondice

 

  • aktualni1.jpg
  • aktualni2.jpg
  • aktualni3.jpg
  • aktualni4.jpg

 

Máte zdravotní problémy?
JSTE TADY SPRÁVNĚ !
Navštivte nás, odpočiňte si v příjemném prostředí, poraďte se a načerpejte nové síly!
Salon Kondice má pro vás připravenou řadu léčivých alternativ, jak vaše tělo i ducha opět uvést do rovnováhy.
Ke každému klientovi přistupujeme naprosto individuálně s výběrem nejvhodnějšího léčebného postupu pro daný konkrétní problém.
Pomoc k vám přichází ve formě:
masáží
terapií
poradenství zdraví
komplementární medicíny
přírodních produktů místních
přírodních produktů z Tibetu a Číny
drahých kamenů
lávových kamenů
bahenních a krémových zábalů
akupresurních technik
aromaterapie
zbavování pleti otoků a zpevňování kontur obličeje
práce s energiemi Reiki podle dr.Mikao Usui
práce s energiemi Shamballa 1024
čištění a srovnávání čaker

 

Masáže
Význam masáží spočívá v návratu žilní krve a mízního moku z periferie do oběhového centra, v odstraňování kyseliny mléčné ze svalů a v odstraňování nashromážděných škodlivin z těla – METABOLITY.
Velký význam má masáž v odstraňování svalové nerovnováhy – SVALOVÉ DYSBALANCE.
Ve většině případech se, dle individuálních potíží, masážní techniky kombinují, aby se dostavil ten nejúčinnější efekt.
Prohřívání svalů a kloubů před masáží nebo terapií provádíme infračerveným světlem, bahenními zábaly nebo lávovými kameny.
Vhodnou masáž určuje masér, vždy však po konzultaci s klientem a s přihlédnutím na konkrétní kontraindikaci. Proto je naprosto nutné nezamlčovat masérovi žádné symptomy ani anamnézu.

Počítačový syndrom
Počítačový syndrom znají hlavně lidé pracujících v kanceláři. Bolesti zad, zápěstí, krční páteře, ramen, očí a unavené mysli. To všechno jsou symptomy každodenní práce s počítačem. Na vině je špatné držení těla během pracovního procesu. Lidé také málo dbají na pravidelné protahování a procvičování. První, co pro své tělo můžeme udělat je dopřát mu masáž. Nejenže odstraňuje bolest, ale působí také preventivně. Má jedinečný a blahodárný účinek na lidské tělo. Masáž zlepšuje krevní oběh a podporuje správnou funkci metabolismu. Odstraňuje ze svalů kyselinu mléčnou, metabolity ( škodliviny ) a v neposlední řadě i svalovou dysbalanci. Dále odstraňuje únavu, posiluje tělo a udržuje ho neustále v dobré kondici. Pozitivně také působí proti stárnutí a prodlužuje život. V této masáži jsou zakomponovány mj. i relaxační prvky, které ocení obzvlášť lidé s velkou psychickou zátěží.

Lymfatická masáž těla – manuální
Kompletní vyčištění lymfy (mezibuněčná tekutina – mízní mok) a lymfatických uzlin, detoxikační, odvádí přebytečné tekutiny z těla, vhodná při celulitidě a formování těla.
Počet masáží je stanoven na 10 ležení, optimální doba mezi masážemi je max. 10 dní. Masáž je vhodné podpořit lymfatickým čajem a speciální mořskou solí (místo sprchového gelu). Sůl otevírá póry a rozpohybovává celý lymfatický systém.
Během celé série lymfatických masáží je třeba zachovat pitný zežim, aby veškeré toxické látky byly řádně vyplaveny z organizmu.
Velký důraz se klade přímo na den masáže, kdy je nutné pít PŘED, PŘI a PO masáži z výše uvedených důvodů.

Lymfatická masáž obličeje – manuální
Zbavuje obličej otoků (části podkožní tekutiny – lymfy), váčků pod očima a oteklých víček, oteklých tváří, dvojité brady a celkově zpevňuje kontury obličeje. Provádí se vleže, kdy se jemnými krouživými masérskými hmaty lymfa odvádí pryč.

Breussova masáž
Speciální, jemná, byť velmi účinná masáž zaměřena na meziobratlové ploténky páteře, které uvolňuje, vyživuje a regeneruje s použitím speciálního oleje. Řeší mnoho problémů pohybového aparátu, obzvláště v oblasti beder a kříže. Různými jemnými speciálními hmaty se od sebe obratle oddělují tak, aby ploténka měla místo pro nabobtnání a tím pádem uvolnění nervů, které z páteřní oblasti vycházejí do celého těla.

„PODLE RUDOLFA BREUSSE NEEXISTUJÍ ZNIČENÉ NEBO OPOTŘEBOVANÉ PLOTÉNKY, ALE POUZE ZDEGENEROVANÉ - A TY SE DAJÍ PRAVIDELNOU MASÁŽÍ OBNOVIT !!! "

 Sportovní a rekondiční masáž
Sportovní a rekondiční masáž - masáž klasická. Provádí se buď celkově (celé tělo) nebo částečně - dle potřeby nebo přání klienta.
Masáž zaměřená především na svaly a šlachy. Uvolňuje spazmy, odstraňuje ze svalů kyselinu mléčnou a metabolity. Vhodná i pro sportovce a rekonvalescenty.
Kontraindikace:
po vydatném jídle
po požití alkoholu
kůže s poškozeným povrchem
záněty
varixy
výrony krve
čerstvě natržené svaly
infekční onemocnění
zvýšená krvácivost - Hemofilie
horečnaté stavy
stavy po IM (infarkt myokardu)

 

 

 

 

Kontakt Salon Kondice

Adresa:

Bendova 32,

Plzeň 301 00

Kontakt:

Helena Klimentová

720 333 990

777 180 354


salonkondice@seznam.cz

WEB

ano003

ano014

Masrna

Masrna 2

ano017

ano018

 

774 805 683
607 316 390

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 Grafické návrhy

Výroba webových stránek

Propagace regionálních firem

Copyright © 2019. regionem.cz