Kontakt Evpas

Adresa:

EVPAS spol. s.r.o.

Jezvé 127,

471 08

Kontakt:

771 135 530

shop@evpas.cz

 

E-SHOP

FACEBOOK

 

INSTAGRAM

 

 1

2

3

4

5

7

logo

 

  • okno11.jpg
  • okno22.jpg
  • okno33.jpg
  • okno44.jpg

 Už na střední škole si jeden mladý sklářský pár uvědomil, že originálního skla je pramálo. Rozhodl se jít proti tehdejšímu proudu a nesl si v hlavě jasnou myšlenku. Chceme tvořit takové sklo, které při každém použití připomene speciální událost a vyvolá emoce. U kterého se člověk bude cítit výjimečně, a ne že pouze svírá řadový produkt každodenní potřeby.
Toho chtěli docílit pomocí „oblékání” skleněných výrobků. Prostřednictvím oblečení vyjadřujeme svou náladu, postavení, pohled na svět, osobní vkus či emoce. Tak proč setrvávat pouze u toho?
Idea Evpasu zůstává i po letech stále stejná. Ať už jste milovníci extravagance anebo čistého designu, černé nebo bílé, zda se vyžíváte v jasných či tlumených barvách, u nás si vyberete. Oblékněte si vaši domácnost dle svého osobního vkusu a vystupte z řady.

 

2021 12 05 142926

 

manželé Zlatohlávkovi
ZAKLADATELÉ

„Chceme dodat špetku krásy do každé domácnosti.”

Již více než tři dekády přinášíme netradiční stylové výrobky, tvořené těmi nejzručnějšími řemeslníky ve svém oboru. Udržujeme stoleté dědictví a oživujeme jej inovativními nápady.
„Vytvořeno pro všechny s osobitým vkusem.”

Nový pohled na tradici
Náš design vychází z tradičního českého skla. Vymanili jsme se od nadbytečností a přežitků. Vše upravili dle vlastního vkusu. Zkrátka naše sklo vytváříme přesně takové, jaké bychom sami rádi používali. Zaměřili jsme se na jednoduchost, funkčnost, kontrast a barevné kombinace. Zachovali jsme ovšem jeho nejsilnější vlastnost, a to kvalitní ruční práci, která je již několik desítek generací synonymem pro české sklářské řemeslo.
„Vytváříme netradiční sklo tradičním způsobem.”

 

6

8

9

10

11

12

13

14

 

774 805 683
607 316 390

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 Grafické návrhy

Výroba webových stránek

Propagace regionálních firem

Copyright © 2019. regionem.cz