Kontakt SIRUPY Z HÁJENKY

Adresa:

Ing. Michaela Paulíková

Sirupy z Hájenky

Nádražní 326,

Modřice 

Kontakt:

777 330 186

sirupyzhajenky@seznam.cz

 

E-SHOP

FACEBOOK

 

 1

2

3

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9

 

10

 

23

bannersirupyzhajenky

 

  • okno1.jpg
  • okno2.jpg
  • okno3.jpg
  • okno4.jpg

 

Naše produkty vyrábíme ručně v nejvyšší kvalitě. Obsahují vysoký podíl ovoce / bylin.
Produkty nabízíme pro koncové zákazníky i pro restaurace, které z našich produktů připravují domácí limonády.

RUČNÍ VÝROBA
Zpracováváme jen ty nejkvalitnější suroviny a to v ideální zralosti vhodné k výrobě kvalitního sirupu. Jednotlivé kusy ovoce i bylinky jsou pečlivě očištěny a zkontrolovány. Spoustu bylinek a částečně i ovoce si pěstujeme sami. Nakupovat se snažíme od lokálních producentů v bio kvalitě. Naše výrobky jsou pravidelně kontrolovány Státní zemědělskou a potravinářskou inspekcí.

Všechny sirupy obsahují vysoký podíl ovoce / bylinek, vodu, cukr, kyselinu citronovou/citrony. Do sirupů nepřidáváme žádná aromata, chemické konzervanty, barviva, umělá sladidla.

Sirupy jsou skvělé jak k přípravě domácích limonád, tak i teplých nápojů. Skvěle také dochutí čaj, jogurt, ovesné kaše apod. a využití najdou i při pečení či vaření.

Na domácí limonádě si nejen skvěle pochutnáte, ale dodáte i tělu dávku vitamínů z ovoce či účinné látky konkrétní bylinky.

Množství cukru je po doporučeném ředění asi o 40-60 % nižší než v běžných nápojích typu coca-cola. Pokud se cukru raději úplně vyhýbáte, nabízíme i sirupy slazené medem či stevií.

ROZVOZY

Po Brně rozvážíme koncovým spotřebitelům za 50 Kč a do restaurací zdarma nad 1500,-.

Dále sirupy rozvážíme do restaurací v Tišnově, Bystřici nad Pernštejnem, Boskovicích...

 

uvod

 

O NÁS

V roce 2015 jsem dokončila studium na Mendelově univerzitě, kde jsem studovala obor Zemědělské inženýrství. Své studium jsem zaměřila na biopotraviny. V zaměstnání, kde jsem pracovala při studiu, jsem již nechtěla pokračovat a tak jsem přemýšlela co dál. Výroba domácích produktů mě vždy velice bavila a tak první sirupy na sebe nenechaly dlouho čekat. A proč Sirupy z hájenky? V té době jsem žila na samotě u lesa nedaleko Boskovic - na hájence.

Na začátku jsme vyráběli a chutnali a vyráběli a ladili, až vzniklo několik sirupů s dokonalou chutí. S těmi jsme objížděli různé festivaly, kde jsme míchali báječné limonády a získavali tak první spokojené zákazníky. Začali jsme pěstovat spoustu bylinek, zasázeli stromy a keře a měli radost z každé další vyrobené láhve. Cesta to byla dlouhá. Na začátku té cesty byla spousta odhodlání, které nás posouvalo dál.

Radostí z naší práce, kterou se snažíme dělat jak nejlépe umíme, je každý spokojený zákazník.

11

 

12

 

13

 

14

 

15

 

16

 

17

 

18

 

19

20

 

21

 

22

 

607 316 390

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 Grafické návrhy

Výroba webových stránek

Propagace regionálních firem

Copyright © 2019. regionem.cz